Prednáška s Mgr. Jurajom Málikom

Dňa 23. 01. 2019 nás navštívil Mgr. Juraj Málik, náš konzultant, majiteľ viacerých slovenských a českých firiem. 

Po zoznámení sa s pánom Málikom sme začali diskutovať o princípe podnikania na Slovensku. Po hodine sním sme si povedali 5 základných bodov ako sa stať dobrým podnikateľom. Prvý bod spočíval v troch základných pravidlách, a to robiť šťastných seba a ľudí okolo a vytváranie zisku.

Čítať ďalej...

Návšteva nášho konzultanta Mgr. Juraja Málika

Vďaka voliteľnému predmetu APE sme mali možnosť navštíviť firmu nášho konzultanta – Mgr. Juraja Málika – Poradca podnikateľa v Žiline.

Privítala nás jeho kolegyňa, riaditeľka marketingu Ing. Milová a sprevádzala  nás po celom objekte firmy. Začali sme recepciou, navštívili sme nadáciu - Rozum a cit, prešli sme jedálňou, kaviarňou a videli sme aj krásnu výstavu umenia v Galérii SOHO, kde v súčasnosti vystavuje  Ján Lehotský, textár a muzikant.

Čítať ďalej...

36 + 1 Tour

Som pôvodným povolaním učiteľ a stále mám blízko k študentom a školám. Medzičasom som za viac ako 25 rokov podnikania získal celý rad skúseností, ktoré ďalej rozvíjam a verím, že dnešným mladým ľuďom mám čo ponúknuť. Rád sa s nimi stretávam a diskutujem.

Poradca podnikateľa aktívne podporuje stredné a vysoké školy programom  "PP Poradca pre školy", ale aj ja osobne som sa rozhodol prispieť a odovzdať študentom moje skúsenosti, podeliť sa o roky praxe v podnikaní a manažmente. Verím, že to bude pre mladých ľudí prínosom a inšpiráciou - tak vznikol program "36+1 Tour".

Čítať ďalej...

Cesty k podnikaniu s Mgr. Jurajom Málikom – Začať a úspešne dokončiť

Obchodná akadémia sv. Tomáša Akvinského v snahe rozvíjať myslenie i schopnosti žiakov úspešne rozvíja spoluprácu s viacerými súkromnými firmami či podnikateľmi. V tomto školskom roku nadviazala aktívnu spoluprácu s firmou Poradca podnikateľa, ktorá má dlhoročnú rodinnú tradíciu a jej majiteľom je Mgr. Juraj Málik. Príležitosť stretnúť sa s ním mali naši žiaci i učitelia dňa 26. októbra 2017 v Diecéznom centre v Žiline, kde im odovzdal svoje skúsenosti a cenné rady v podnikateľskej činnosti.

Čítať ďalej...

Značky a firmy, ktoré patria do nášho holdingu

Poradca podnikateľa – slovenská firma s 30 ročnou históriou, majiteľom ktorej je Juraj Málik

vertical_align_top