Ťahák na úspech nájdeš vo svojej ruke

Uchopte pevne Ťahák na úspech – jednoduchý princíp Ruky bude stále s vami, pomôže vám rásť, byť šťastným a na ceste k úspechu. Báječné je, že ťahák – svoju ruku nosíte stále so sebou!

Táto kniha je treťou z cyklu motivačných kníh Juraja Málika, majiteľa spoločnosti Poradca podnikateľa. Je krátka, výstižná a princípy v nej sú názorné a ľahko zapamätateľné. Systém Ruky – ťaháku na osobný rast, šťastie a úspech je založený na praktických skúsenostiach autora knihy, ktorý je úspešným podnikateľom, báječným motivátorom seba aj všetkých okolo, má športového ducha a veľké srdce. Okrem slov v knihe za neho hovoria najmä činy viditeľné v jeho aktivitách.

Inšpirujúce sú okrem Ruky aj „zakliate schody“ – jednoduché heslo, ktoré vám pomôže nevzdávať sa. Podobných „motivačných kotiev“ je v knihe pre vás pripravených viacej a aj keby vám v pamäti zostala iba jedna – stojí za to si knihu prečítať.

Objavte svoj talent!

Talent je niečo, čo má v sebe každý z nás. Čo radi robíte? Za čo vás ľudia chvália? Radi maľujete a ľuďom sa vaše obrazy páčia? Tak skúste pouvažovať nad obchodnou a marketingovou stratégiou a začnite ich predávať. A keď to neviete, prizvite si k sebe niekoho, kto vám s tým pomôže. Alebo namiesto toho, aby ste začali konečne konať, čítate jeden príbeh úspešného človeka za druhým a v procese sa namotivujete, pretože toto predsa dokážete aj vy, a potom to necháte tak a trápia vás výčitky svedomia? Zoberte si svoju ruku a nechajte sa vniesť do príbehu úspešného slovenského podnikateľa. Človeka, ktorý vybudoval jedno z najväčších vydavateľstiev - Poradca podnikateľa, a to v domácich podmienkach. Tvrdo pracoval, často sa nechal viesť intuíciou a teraz žije svoj sen a popri tom, ako sa stále vzdeláva, odovzdáva svoje skúsenosti aj iným.  Juraj Málik

Čítať ďalej...

Značky a firmy, ktoré patria do nášho holdingu

Poradca podnikateľa – slovenská firma s 30 ročnou históriou, majiteľom ktorej je Juraj Málik

vertical_align_top