Som pôvodným povolaním učiteľ a stále mám blízko k študentom a školám. Medzičasom som za viac ako 25 rokov podnikania získal celý rad skúseností, ktoré ďalej rozvíjam a verím, že dnešným mladým ľuďom mám čo ponúknuť. Rád sa s nimi stretávam a diskutujem.

Poradca podnikateľa aktívne podporuje stredné a vysoké školy programom  "PP Poradca pre školy" ale aj ja osobne som sa rozhodol prispieť a odovzdať študentom moje skúsenosti, podeliť sa o roky praxe v podnikaní a manažmente. Verím, že to bude pre mladých ľudí prínosom a inšpiráciou - tak vznikol program "36+1 Tour".

36+1 Tour  je cyklus vystúpení na stredných a vysokých školách alebo aj stretnutí so začínajúcimi podnikateľmi a startupistami, v rámci ktorého som už za posledné roky zrealizoval desiatky motivačných prezentácií po celom Slovensku.  V sídle našej firmy - PP Centrum Žilina - organizujeme podobné prednášky pravidelne počas školského roka a v prípade, že škola prejaví záujem, môžete sa pridať. Okrem iného sa dozviete aj o tom, čo je Ťahák ruka alebo ako objaviť svoj talent. Teším sa na stretnutie s Vami!

Ak máte záujem o bližšie informácie a stretnutie so mnou, ozvite sa priamo mne alebo napíšte email na: marketing@pp.sk.